Medalion me Kostelacion Gold

EP0595

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata Yjore per njerezit me te shtrenjte.

Kostelacioni i shenjes se horoskopit gjithmone me vete.

Material plexyglass ngjyre gold rezistent.

Mund te personalizohet me emer sipas kerkeses.

Zgjidhni shenjen qe deshironi dhe ne do e realizojme.

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: