Medalion me Kostelacion Shfaq më të madhe

Medalion me Kostelacion

EP0594

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata Yjore per njerezit me te shtrenjte.

Kostelacioni i shenjes se horoskopit gjithmone me vete.

Material plexyglass rezistent.

Mund te personalizohet me emer sipas kerkeses.

Zgjidhni shenjen qe deshironi dhe ne do e realizojme.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori: