Corape te verdha Happy Socks Hi Bye Shfaq më të madhe

Corape te verdha Happy Socks Hi Bye

CO0018

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Corape te verdha Happy Socks Hi Bye

Corape praktike per ne perditshmeri

Pershtaten lehtesisht me kembet tuaja fale materialit elastik, duke i mbajtur komforte gjate gjithe dites

Ne gjatesi deri me siper kycit

Ne ngjyre te verdhe dhe me shkrimin Hi-Bye ne secilen kembe

Kombinohen lehtesisht me atlete

Krijuar ne perputhje me standardet Oeko-Tex 100 per material te bute dhe miqesor me mjedisin

Ne mase standarde One Size qe u pershtatet te gjithe numrave nga 37-44, ne dizajn uniseks

Perbere nga material

- 80 % pambuk

- 18% poliamid

- 2% elastan

Lahen lehtesisht ne lavatrice ne 40 grade

Nuk rekomandohet te hekurosen dhe nuk krijojne djersitje te kembes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: