"Set per Meshkuj Dylan Blue by Versace  " Shfaq më të madhe

"Set per Meshkuj Dylan Blue by Versace "

AI0349

Leke 14,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Meshkuj Dylan Blue by Versace  

Nje set Parfum,  xhel per dush dhe nje cante e zeze mbajtese per meshkuj nga Versace Pour Homme

Forca, karizmi, individualiteti dhe pasioni janë permbledhur me se miri në Versace Pour Homme të ri - një aromë shumë e veçantë 

Shprehja e forcës së një njeriu e përcjelle në freski moderne dhe sensuale 

Parfumi 100ml

Xheli 100ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: