Ore per Femra Crystal

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra ne dy ngjyra te ndryshme

Me rrip lekure e perpunuar me qepje qe e bejne shume te dukshme ne dore

Fusha ngjyre blu e thelle me xixa qe shkelqejne

Struktura gold, dhe akreat e bejne shume terheqese

Punon me bateri qe nuk jane te perfshira

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: