Kornize Colmar Shfaq më të madhe

Kornize Colmar

ZEP0184

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 6 fotografi.

Material druri ngjyre kafe dhe gri.

Stil lifestyle tek e cila mund te vendosni kujtimet tuaja me te bukura.

3 foto kane permasa 9x135cm dhe 3 te tjerat 8x8, 10x10, 10x15 cm.

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes.

Permasat e te gjithe kornizes jane 54.5x60cm.

Korniza eshte e pershtatshme per tu varur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: