Kartoline Druri e Personalizuar

EP0604

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kartolinat vijne ne version super special prej druri.

Dedikimi juaj i gdhendur per personin me te dashur.

Permasat: 24*18 cm.

Material dru organik.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: