Tablo e Personalizuar  50*70 Shfaq më të madhe

Tablo e Personalizuar 50*70

EP705

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kanavace e personalizuar 50*70

Dhurata shume e bukur qe mund ti beni parterit, partneres tuaj apo dhe miqve tuaj

Permasa e kanavaces eshte 50*70, kanavaca ju vjen e montuar ne pjesen e telajos.

Eshte shume e pershtashme per ambientet e shtepise, hoteleve apo bareve te ndryshme duke e

shnderruar ambientin ne nje tjeter nivel.

Ky eshte nje produkt i cili realizohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat

prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Kanavaca e personalizuar eshte nje produkt enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.