Parfum Nesti Dante Limonum Zagara + Sapuni Dhurate

SIG0556

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti "Dashuri dhe Kujdes" per njeriun e zemers

Seti permban parfumin dhe sapunin me te njejten arome "Limonum Zagara"

Nje arome e sofistikuar dhe dehese nga lulet e portokallit, e cila pasuron freskine

Parfumi eshte nje perzierje vajrash dhe esencash te ndryshme me perqendrim te dyfishte te cilat perputhen me se miri me lekuren

Sapun vegjetal i krijuar me perberesit me te mire dhe cilesore

Sasia e parfumit 100 ml

Pesha e sapunit 250 g

Produkti eshte vegan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: