Set Parfum Gentleman Givenchy per Meshkuj, Origjinal

AI0485

Leke 15,950

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Parfum Gentleman Givebchy per Meshkuj

Parfum me intensitet dhe sharm pa fund

Arome elegante, baza e se ciles eshte aroma e drurit e perzier me ate te luleve

Bashkimi i irisit, patchulit, livandes, vaniljes se zeze dhe piperit te zi, e bejne edhe me te vecante kete parfum

Seti permban parfumin EDP dhe Spray udhetimi

Parfum Eau de Parfum 100 ml 

Spray udhetimi 15 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: