Arush Bezh Love + Lindor (PB0263+DI0128) Shfaq më të madhe

Set Be My Chocolate Valentine

ER0312

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lumturoni njeriun e zemres me setin unik krijuar enkas per ju 

Nje kombinim i kenshem i arushit me zemer "Love"

Dhe per nje Shen Valentin sa me te embel kutia me cokollatat Lindor

Setit, nese deshironi, ju mund ti shtoni edhe nje nga katolinat artizanale, ketu

Arushi eshte aferisht 30 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: