Note ace to Face Gift Kit

AI0386

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Note ace to Face Gift Kit

Puder mat e perbere nga vaj Macadamia, i cili ndihmon ne balancimin e acidit anti-plakje, si dhe hidraton lekuren.

Blusher per shkelqim te mendafshte Pinky Beach. Nje ton me nuance perfekte

Laps ndicues per tí dhene ndricimin e duhur syve tuaj, duke eleminuar rrathet e zinj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: