Note Get Lippy Gift Kit

AI0385

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set nuk Note Get Lippy Gift Kit

Seti perfshin:

Laps buzesh me ngjyre te forte

Buzekuq xhel me minerale 06 GO per nje te kuqe te ndezur

Korrektor per buzet BB

Nje set i cili ju mundeson te keni lyerjen e buzeve qe ju enderroni

Performance e larte me ngjyra te forta dhe delikate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: