Note Must Have Gift Kit

AI0384

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me produkte NOTE

Seti perfshin: Buzekuq, rimel dhe penel NOTE

Rimel qe shton volumin e qerpikeve dhe I jep formen e shume deshiruar. Rimeli permban vitamin E qe mbron dhe nuk shkul qerpiket tuaj

Buzekuq mat i cili zgjat ne kohe

Penel ne forme lapsi per syte. Ky penel aplikohet shume lehte dhe nuk perhapet duke qendruar bukur gjate gjithe kohes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: