Arushi prej Pellushi 100 cm Shfaq më të madhe

Arushi prej Pellushi 100 cm

PB0260

Leke 24,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush prej pellushi me gjatesi 100 cm 

Ne nuanca kafe nderthurur me bezhe 

Nje ide dhurate e pranueshme nga cdo grupmoshe dhe ne cdo kohe 

Me nje fjongo te vogel rreth qafes e pozicionuar ne ane te arushit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: