Depilator Braun 3170 per Kembet

MD0169

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Depilator i markes gjermane Braun 3170 per kembet.

Teknologji e avancuar e cila heq qimet nga rrenja, pa irrituar lekuren.

Me 2 nivele shpejtesie.

Me 20 piskatore ky depilator heq edhe qimet me te vogla.

Punon me korent.

Dizenjuar i krijuar enkas per tu pershtatur me pjeset e trupit.

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: