Tharese Bellissima Imetec C19 2000

IM0268

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tharese flokesh

Marka: Bellissima Imetec

Modeli: C19 2000

Fuqia: 2000W

Voltazhi: 220-240

Ajer te ftohte e te nxehte

2 kombinime

Ngjyra: E zeze

Tharesja perfekte per stilimin dhe tharjen e flokeve.

Than shpejt dhe pa i djegur floket tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: