Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra

PRE0061

Leke 26,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese e koleksionit CITYLINE,

Modeli ngjyre Ari i punuar ne dore i pajisur me funksionin kronor

Per nje set qe eshte funksional dhe elegant e cila do te gjeje nje vend te zgjedhur ne koleksionin tuaj

Garancia 2 vjet

Rezistenta ndaj ujit deri ne 50 metra

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: