Preciosa Vath Florence Shfaq më të madhe

Preciosa Vath Florence

PRE0085

Leke 8,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe nga Preciosa i koleksionit "Florence"

Me gura te cmuar me ngjyra te ndryshme dhe te shendritshem

Vathe elegant te cilet do te zbukurojne cdo grua 

Permasat 11 x 23 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: