Arush Bezhe me 4 Zemra Shfaq më të madhe

Arush Bezhe me 4 Zemra

JUM0725

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush Bezhe me 4 Zemra

4 shprehje te ndryshme per te shprehur dashurine

Ngjyre bezhe dhe zemrat e kuqe

Gjatesia: 30 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: