Llampa e Dashurise Shfaq më të madhe

Llampa e Dashurise

ELV0097

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate mjaft e vecante per personin e zemres.

Llampe e vendosur mbi nje kub druri.

Dedikim personalizohet sipas deshires.

Ngjyra e kubit eshte e ndryshueshme.

Dimesionet: 10x20cm


*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: