Shishe Zemer Vintage me Dedikime

ELV0085

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata e duhur per personin me special ne jeten tuaj.

Shishja e qelqit ne forme zemre e dekoruar me elemente trendafilash

dhe pllake te drunjte ku vendosen inicialet apo data..

Elemente druri, cope dhe metali per ti dhene nje pamje antike dhe unike.

Brenda saj ndodhen 51 mini papiruset e lidhur ku ju mund te shkruani dedikimet tuaja ose te na i besoni ne per ti realizuar.

Permasat e shishes: 19.5 cm x 15 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: