Arush Pellushi i Kuq Ribbon

VP0066

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre te kuqe Ribbon

Me zemer ne dore ne te cilen shkruhet "Love you"

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 40 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: