Arush i Vogel Pellushi Love

VP0054

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

Nje arush per te dashuren tuaj eshte nje detaj mjaft romantik

Arushi mban ne dore nje zemer "Love" me ngjyre te kuqe 

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 24 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: