Set Kollare + Ore Denim per Meshkuj

DD0048

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Kollare + Ore Denim per Meshkuj

Nje dhurate shume e bukur per te dashurin tuaj kete Shen Valentin

Kollare e zeze me vija te bardha dhe blu, material poliester

Ora me rrip materil lekure e perpunuar dhe fushe te bardhe me konture silver

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: