Kornize ne Forme Zemra Lorena Shfaq më të madhe

Kornize ne Forme Zemra Lorena

ZEP0112

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize ne Forme Zemra Lorena

Korniza "Lorena" per te gjithe te dashuruarit.

Korniza eshte e kuqe ne forme zemre.

E vecanta e kesaj kornize eshe se ajo mund te perdoret edhe si nje varese sendesh.

Vete korniza varet ne mure.

Materiali i kornizes eshte druri.

Permasat e fotos 10x10cm dhe e gjithe kornizes eshte 14x22cm.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: