Glob-Kornize Cuore Shfaq më të madhe

Glob-Kornize Cuore

ZEP0039

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Glob-Kornize Cuore

Nje kornize ne formen e nje globi zemer, per te dashurit tuaj.

Korniza eshte material plastike.

Fotoja qe mund te vendoset duhet te kete permasa 9x9 cm.

Kornize e cila vendoset ne tavoline.

Zgjidhni foton e duhur per te dashurit tuaj dhe dhurojini nje kornize te tille mjaft terheqese.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: