Jastek ne forme zemre I madh

XHA0033

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje jastek kuq e zi i madh me zemra te tjera te vogla ne formen e nje luleje.

Material i bute dhe shume cilesor.

Detajet romantike e bejne edhe me te vecante dedikimin tuaj per ate qe doni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: