Rroba Banjo Angelsin  MS4119

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Rroba Banjo Angelsin  MS4119

* Produkti perbehet nga 1 pjese. 

* Ne ngjyre te zeze.

*  Mund ta perdorni dhe si fund ne shetitjet gjate mbasditeve.

* Eshte nje produkt qe nuk e tregon brendesine, shume unik dhe i vecante.

* Materiali eshte 80% Poliamid, 20% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

1 produkte te tjere ne te njejten kategori: