Rroba Banjo Angelsin  MS4262

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

 

Rroba Banjo Angelsin  MS4262

* Produkti perbehet nga dy pjese.

* Pjesa e siperme vjen shoqeruar me pale me fruta, perfekte per nje stil ndryshe. Rripat mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires.

* Pjesa e belit, poshte dekoltese vjen me rripa te gjate qe kryqezohen apo lidhen sipas deshires.

* Pjesa e poshtme vjen me prerje normale, me rripa qe lidhen ne te dyja anet, keshtu mund t'i ngushtoni apo lironi sipas formes se trupit tuaj.

* Produkti vjen ne ngjyre te bardhe me vija roze, me detajin e goglave qe shoqerojne lidheset, duke krijuar nje stil me te vecante.

* Materiali eshte 80% Poliamid dhe 20% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije. Mos perdorni zbardhues.

2 produkte te tjere ne te njejten kategori: