Make-up për 10 minuta Shfaq më të madhe

Make-up për 10 minuta

JB0055

Leke 500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ju mëson gjithçka që duhet, për të shndërruar pamjen dhe për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj të natyrshme.

50 pamje fantastike, nga makjazhi i përditshëm deri te paraqitja joshëse e mbrëmjes.

144 faqe.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: