Lexime ne Diell 1 Shfaq më të madhe

Lexime ne Diell 1

ER0236

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shoqerojini pushimet tuaja me leximin e nje libri te bukur

Seti "Lexime ne diell 1" permban:

1. Librin "Shtrat trendafilash" te autores Nora Roberts

Te ‘Shtrat trëndafilash’, stilistja e luleve Ema Grant, bashkë me shoqet, po arrin majat e suksesit në agjencinë e dasmave Uau. Edhe dashuria duket se po lulëzon për të. Ndonëse e rrethuar nga plot meshkuj, nuk e ka gjetur ende njeriun e duhur. Dhe e ka atë mu përpara hundës.
Është pikërisht Xhek Kuku

2. Syze dielli Carving Sunglasses

Me nje model te pelqyer nga femrat

Skeleti eshte me ngjyre te zeze dhe pjesa anesore eshte e dekoruar me lule ngjyre gold

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: