Harta e Dashurise Shfaq më të madhe

Tablo Druri me Dy Harta

ELV0031

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kolazh i nderthurur me dru dhe gozhda ne 2 harta.

Hartat e qyteteve tuaj te preferuar me ne qender nje zemer e krijuar e gjitha ne menyre artizanale vetem per ju.

Materiali i bazamentit eshte dru rezistent dhe mund te varet ne mur ose te vendoset si dekor tavoline.

Permasat 50 x 60 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: