Tablo me Kolazh Foto Numer Shfaq më të madhe

Tablo me Kolazh Foto Numer

ELV0020

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per nje dedikim special ne pervjetorin apo daten e preferuar.

Nje dhurate unike qe permbledh kujtime dhe shume dashuri.

Fotot tuaja kolazh shume-ngjyresh ne forme numri.

Ngjyra e sfondit eshte e personalizueshme.

Teksti i personalizueshem sipas deshires edhe me emra dhe data.

Kerkohen 16-20 foto (ne varesi te numrit).

E disponueshme ne permasat:

40 x 50 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: