Shishe Zemer me 51 Dedikime

ELV0019

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata e duhur per personin me special ne jeten tuaj.

Shishja e qelqit ne forme zemre e dekoruar me kujdes do magjepse kedo.

Elemente druri, cope dhe metali per ti dhene nje pamje antike dhe unike.

Brenda saj ndodhen 51 mini papiruset e lidhur ku ju mund te shkruani dedikimet tuaja ose te na i besoni ne per ti realizuar.

Permasat e shishes: 19.5 cm x 15 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: