Preciosa Varse Green Tree of Life

PRE0078

Leke 10,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse nga Preciosa, "Tree of Life"

Me gure te cmuar smerald dhe zirkon

Ngjyra jeshile dhe forma e pemes se jetes e ben ato te duket elegante dhe chic

Varse elegante e cila do te zbukuroje cdo grua 

Permasat e pemes 22 x 28 mm

Gjatesia 45 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: