Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra 040J604

PRE0076

Leke 13,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra Pierre Lannier modeli 040J604 

Nje stil i vecante per perditshmerine tuaj 

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment 

Me rrip lekure i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri 

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter 

Diametri i ores eshte 33 mm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: