Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra 039L908.SET

PRE0075

Leke 18,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Ore per femra Pierre Lannier modeli 039L908 dhe qiri aromatik 

Nje stil teper elegant per tju nxjerre ne pah delikatesen e dores tuaj 

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment 

Me rrip celiku milanez i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri 

Ne paketim do te gjeni edhe nje qiri aromatik 75 gr me aromen e lules se pambukut 

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter 

Diametri i ores eshte 33 mm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: