Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra 039L908

PRE0074

Leke 16,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra Pierre Lannier modeli 039L908

Nje stil teper elegant per tju nxjerre ne pah delikatesen e dores tuaj 

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment 

Me rrip celiku milanez i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri 

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter 

Diametri i ores eshte 33 mm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: