Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra 002G988

PRE0073

Leke 18,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra Pierre Lannier modeli 002G988

Nje stil teper elegant per tju nxjerre ne pah delikatesen e dores tuaj 

Me rrip celiku milanez i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e zeze ,akrepa dhe detaje ne ngjyre rose gold

Me 3 ingranazhe per tregues te diteve te javes , diteve te muajit si dhe oren digitale analoge 

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 meter 

Diametri i ores eshte 36 mm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: