Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra 039L933

PRE0069

Leke 16,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra modeli 039L933

Nje model trend i momentit me rrip lekure nderthurur me inox milanez ne kontur ne ngjyren roze gold

Me fushe te zeze ku ju lehteson ne kombinim si dhe vjen me xham ne material kuartz

Diametri eshte 33 mm dhe eshte rezistente ndaj ujit deri ne 30 meter

Cdo femer do te donte te shtonte nje hijshmeri te prekshme ne doren e saj 

Aksesor i domosdoshem per cdo femer 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: