Preciosa Pierre Lannier Eolia Ore per Femra Milanese Steel

PRE0059

Leke 16,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra nga Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Eolia,

Modele te bukura dhe unike te gjithe me preardhje arabike me lule

Rripi i perber nga materiali celik/inoks nengjyre gold

Garancia 2 vjet

Rezistenta ndaj ujit deri ne 50 metra

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: