Preciosa Pierre Lannier Symphony Ore per Femra Milanese Steel

PRE0058

Leke 15,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per ferma e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksioni Symphony

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances

Me rrip celik/inoks ne njgjyre floriri

Fusha e ores eshte ne njgjyre te zeze

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: