Preciosa Pierre Lannier Eolia Ore per Femra

PRE0066

Leke 13,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Pierre Lannier per femra nga koleksioni Eolia

Me rrip lekure Blu dhe fusha e berdhe me dizenjo shkrim arabike

Elegance dhe sharm

Prodhuar ne France

Rezistenta ndaj ujit 50 m

Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: