Preciosa Byrzylyk Florence Shfaq më të madhe

Preciosa Byrzylyk Florence

PRE0086

Leke 8,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byzylyk nga Preciosa i koleksionit "Florence"

Me gura te cmuar me ngjyra te ndryshme dhe te shendritshem

Nje byzylyk elegant i cili do te zbukuroje cdo grua dhe veshjen e saj

Gjatesia 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: