Preciosa Varse Sunshine Shfaq më të madhe

Preciosa Varse Sunshine

PRE0082

Leke 12,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse nga Preciosa i koleksionit "Sunshine"

Koleksioni "Sunshine" krijuar enkas per femra te cila pelqejne ekstravaganten dhe te vecanten

Me gure te cmuar dhe ngjyre gold

Varse me nje model te vecante i cili kombinohet lehtesishte me cdo veshje

Permasat e rrethit 30 x 36 mm

Gjatesia 75 cm

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: