Pllake Guri dhe Druri me Gdhendje Shfaq më të madhe

Pllake dru dhe gur SH-40 me foto

EP0559

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate qe kombinon se bashku elementet e drurit dhe gurit natyral.

Fotoja juaj me e bukur e stampuar ne pllaken e gurit.

Nje dekor i vecante per shtepine dhe nje dhurate e bukur per miqte e shtrenjte.

Permasa:

50 x 35 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: