Varese Celesash HOME dru i thjeshte Shfaq më të madhe

Varese Celesash HOME dru i thjeshte

EP0599

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtepia eshte aty ku ndodhet zemra.

Varese celesash ne cift te cilat personalizohen me tekstin qe ju deshironi.

Mund te vendosni gjithashtu iniciale ne secilen prej tyre.

Shkrimet dhe detajet realizohen me gdhendje.

Material dru i thjeshte organik.

Permasat: 9 x 9 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: