Set Varese dhe Vathe me Dizenjo Unike

FI0172

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set mne varese dhe vathe per femra

Nje dhurate shume e bukur per ate qe ju rreh zemra

Ngjyre silver ne forma te rrumbullaktea

Bizhu material qe nuk nxihet. Bejeni kete Shen Valentin te paharrueshem

Seti vjen i paketuar, gati per tu dhuruar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: