Iniciale dhe Data Kolazh A4

ELV0083

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kolazh per te shprehur dashurine tuaj.

Inizialet, datat apo germat krijuar teresisht ne menyre artizanale vetem per ju.

Materiali i bazamentit eshte dru rezistent dhe mund te varet ne mur ose te vendoset si dekor tavoline.

Permasat 30 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: